Meist


CoffeeCup’ist lähemalt


CoffeeCup OÜ on aastast 2006 usaldusväärne ning kindel partner kohvimasinate rendi ja müügi valdkonnas, samuti spetsialiseerunud ka kohvide valmistamisele ning müügile. Kõik CoffeeCup’i poolt müüdavad kohvioad on värskelt röstitud meie oma Lool asuvas röstlas.

Oleme Eesti ettevõte, kes hoolitseb selle eest, et kvaliteetsed kohvilahendused oleks kättesaadavad igale väikefirmale, keskmisele või suurele ettevõttele, kohvikutele-restoranidele ning samuti kodukontoritesse.

Keskendume kõrgtasemel klienditeenindusele, et iga klient saaks tunda siirast rõõmu kohvi ja kohvimasina valiku tegemisel ja selle kasutamisest. 

Meie peamiseks tugevuseks on kindlasti unikaalne kohv. Töötame iga päev uute maitsete ja retseptide kallal, et üllatada ikka ja jälle mitmekülgsete valikutega. Ühtlasi näeme vaeva selle nimel, et muuta juba tuttavad tooted veel paremaks. Oleme pühendunud ainulaadsete, just Eesti maitsemeele tarvis loodud toodete pakkumisele.

CoffeeCup on koht, kuhu tasub tulla esimesena, sest siit leiab kohvisõber kõik vajaliku alustades sobivast kohvimasina lahendusest, enda maitsemeele järgi valitud kohviubadest ning kõik muu vajalik, et kohvimasin pakuks päevast päeva kvaliteetset kohvinaudingut.

KIIRE KONTAKT: Lõõtsa tn 5, Tallinn, 11415 | COFFEECUP OÜ | +372-6835388 | coffeecup@coffeecup.ee

Mine üles